Członkowie

Przejdź

Pakiet członkowski

Przejdź

Zasady członkowstwa

Przejdź

Sąd polubowny

Przejdź

CZŁONKOWIE

Armetbis Sp. z o.o.

Robert Pstrągowski

Firma została założona w 1996 roku. Dzięki rozwiniętej skali produkcji opartej o nowoczesne technologie i rozwiązania z powodzeniem wyposażamy przestrzeń biznesową i komercyjną w meble najwyższej jakości, opierając się o indywidualne projekty Odbiorców. Jesteśmy z Klientem od momentu analizy potrzeb i profesjonalnego doradztwa, poprzez projekt, produkcję, wyposażenie oraz serwis mebli.

Paweł Dunaj

ART MEDIA

Dorota Czeszejko-Jabłońska

Od 1997r. wspieramy firmy, instytucje oraz osoby prywatne w budowaniu strategii marketingowej, działania eventowe, szkoleniowe i reklamowe, które pozwalają na kształtowanie pożądanego wizerunku, wzrost sprzedaży i budowanie marki. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu zespołu profesjonalistów z branż kreatywnych: reżyserów, marketingowców, media relations i innych, łącząc kreatywność form eventowych z zapleczem biznesowym i marketingowym. Realizujemy eventy marketingowe, pokazy mody, szkolenia i akcje promocyjne.

Jacek Biskup

Bankowość

Jarosława Bowszys

Vabra Sp. z.o.o.

Biuro obrotu udziałami spółek kapitałowych. Zakup i sprzedaż spółek z historiami gospodarczymi, spółek nowych oraz spółek, które nie prowadziły nigdy żadnych czynności i działań gospodarczych, również bardzo starych. Rejestracja podmiotów nowych.

Tomasz Brzeziński

Przedsiębiorstwo Budowlane TB Invest

BSI Group Polska

Aneta Sawicka

British Standards Institution to najstarsza z jednostek certyfikujących systemy zarządzania oraz członek założycielski ISO. Działając na mocy Przywileju Królewskiego, od ponad 110 lat jest czołową firmą działającą w branży opracowywania norm i metod ich stosowania  w biznesie. Działalność szkoleniowa BSI obejmuje szkolenia oraz seminaria poświęcone wszystkim certyfikowanym systemom zarządzania, wymaganiom prawnym  i rozporządzeniom.

Marta Buzalska

Best Concept Fabryka Perspektyw

Jesteśmy biurem świadczącym usługi księgowe i podatkowe. Koncentrujemy się na obsłudze klientów, którzy potrzebują sprawnego i dynamicznego zespołu specjalistów. Oferujemy profesjonalną współpracę z klientem i wysoką jakość usług. Podnosimy bezpieczeństwo podatkowe i zapewniamy rzetelną informację księgową w zarządzaniu.

Bartosz Cieśla

All-stall

Łukasz Chołyst

Alte Media

Jako Certyfikowany Partner Google od kilkunastu lat zapewniamy najwyższą jakość usług z zakresu kompleksowego marketingu internetowego. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron, kampaniami Google AdWords oraz analityką internetową. Skutecznie prowadzimy remarketing, kampanie YouTube oraz Gmail. Zajmujemy się także działania w mediach społecznościowych. Naszym doświadczeniem i znajomością branży dzielimy się w czasie praktycznych szkoleń – zapewniamy dużą dawkę wiedzy, którą można od razu wykorzystać.

Corleonis

Arkadiusz Ertel

Zbigniew Czupajło

Drink Bar

Świadczymy usługi rozrywkowo-gastronomiczne. Organizujemy imprezy zamknięte. Lokale usytuowane w Gdyni i Rumi.

Tomasz Deresiewicz

Komornik Sądowy

Piotr Eiselt

Bankowość

ESTIMET

Kamil Wandtke

Dostarczamy kompleksowe usługi obróbki blach w tym takie usługi jak: cięcia, gięcia i zwijania. Stosujemy najnowsze technologie w zakresie produkcyjnym jak i w obszarze obsługi klienta. Nasze technologie pozwalają na cięcie pełnego spektrum grubości praktycznie każdego materiału. Posiadamy własny magazyn materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować na zmieniające się potrzeby klientów, oferując stosunkowo krótki termin realizacji zlecenia. Elastyczność w działaniu i koncentracja na potrzebach klientów to aspekty wyróżniające firmę.

Europe eTrade

Mariusz Madejek, Dominik Kolan

Firma zajmuje się tworzeniem i zarządzeniem projektami w zakresie e-commerce.

Express Biznesu

Piotr Ruszewski

Piotr Fedusio

Kancelaria Adwokacka PIOTR FEDUSIO

Kancelaria świadczy usługi prawnicze w zakresie prawa cywilnego, administracyjnego oraz prawa karnego. W szczególności Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu windykacji należności, obrotu nieruchomościami oraz karnoprawnej ochrony obrotu gospodarczego

Gerda Broker Sp. z o.o.

Michał Maciejewski

GERDA BROKER powstała w 2013 roku z inicjatywy twórcy firmy GERDA, której Polacy od 27 lat powierzają swoje bezpieczeństwo. Firma zapewnia klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym pełną gamę rozwiązań finansowych. Niezależność GERDA BROKER pozwala na dobór produktów najbardziej korzystnych dla klienta, natomiast w obszarze inwestycji – włączając w to obligacje korporacyjne oraz nieruchomości – tylko zdrowych i perspektywicznych aktywów.

Grzegorz Gosk

Grzegorz Gosk HMI-SERVICE

ERGO Eventus DUO to pierwszy w Polsce program, który łączy gwarancję świadczeń emerytalnych z inwestycją w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Korzyści podatkowe, Korzyści dla pracodawcy. Program Ubezpieczeniowo – Oszczędnościowy Eventus DUO pozwala osiągnąć wymierne korzyści podatkowe. Jest także bardzo wygodnym rozwiązaniem dla pracodawców, którzy chcą zadbać o finansową przyszłość swoich pracowników.

Kamila Górecka

Pegaz Group Sp. z o.o.

Pegaz Group jest prężnie rozwijającą się firmą szkoleniowo-doradczą działającą na rynku ogólnopolskim od 2003 r.
Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, jak i instytucji publicznych organizacji samorządowych, a także osób indywidualnie zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji. Współpracujemy z gronem 70 specjalistów z różnych dziedzin. Przeszkoliliśmy 9000 osób. Nasza skuteczność w pozyskiwaniu Funduszy Unijnych to 97%. Eksperci współpracujący  z Pegaz Group przyczynili się do pozyskania finansowania publicznego w łącznej wysokości ponad 1 miliarda złotych! Cechuje nas profesjonalizm oraz wysoka skuteczność w działaniu. Potwierdzeniem naszych kompetencji są liczne referencje, wyróżnienia, a także wysokie pozycje w ogólnopolskich rankingach.

Krzysztof Grodź

Groinvest sp. z o.o.

Spółka zajmuje się doradztwem transakcyjnym przy fuzjach i przejęciach oraz wykupach menedżerskich, przygotowuje i prowadzi procesy sprzedaży i kupna przedsiębiorstw, pomaga w pozyskiwaniu finansowania na rozwój przedsiębiorstw od funduszy Venture Capital i Private Equity

Grupa Szydłowski

Paweł Szydłowski

Grupa Szydłowski zarządza Piekarnią Cukiernia Szydłowski posiadającą własną sieć salonów firmowych na terenie trójmiasta, jest operatorem biznesowego hotelu w centrum Gdańsk-Wrzeszcz oraz siecią kawiarni Cafe Ferber posiadającą lokale w sercu głównego miasta Gdańsk przy ulicy Długa 77/78 oraz lokal na słynnym “ Monciaku “ w Sopocie. Grupa wprowadza także z sukcesem nową markę kawy ziarnistej Ferber Caffe – Questo Caffe dedykowaną dla koneserów kawy palonej metodą naturalną we włoskiej palarni Pavan pod Wenecją.

Witold Gulcz

ITAKA/My Fly - turystyka

Biuro Podróży ITAKA powstało w 1989 r. i od 2009 r. zajmuje pozycję niekwestionowanego lidera branży turystycznej. Kolejne sezony ugruntowywały pozycję ITAKI, jako lidera na rynku. Sukces nie pojawił się nagle. Jest konsekwencją wielu lat pracy, stopniowego i przemyślanego rozwoju firmy. ITAKA powstała z pasji, co pozwoliło nie tylko traktować firmę, jako źródło dochodu, ale także, jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

Zbigniew Gwoździewicz

Hotel & SPA Kadyny, producent galanterii skórzanej

Hands2Work

Magdalena Łukaszewicz prokurent

Hands2Work zajmuje się wspieraniem firm i organizacji, które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm. Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz narzędzi rekrutacyjnych – od podstawowych rozmów kwalifikacyjnych i wywiadów pogłębionych przez testy psychologiczne, do Assessment Center, co pozwala na rzetelną weryfikację kompetencji i predyspozycji osobowościowych kandydatów.

Holistic Clinic Gdynia

HOLISTIC CLINIC Gdynia – klinika medycyny regeneracyjnej i estetycznej, pierwsza z filii renomowanej warszawskiej HOLISTC CLINIC, która jest prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia i pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Filozofią działania kliniki jest  PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, które w swojej definicji wykracza poza ramy konkretnej specjalizacji medycznej. Postrzega pacjenta jako spójną całość, uwzględniając w terapii szerszy kontekst zdrowotny. Założycielem sieci HOLISTIC CLINIC  jest dr n. med. Krzysztof Gojdź, jedyny w Polsce certyfikowany lekarz a zarazem Wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine. Lekarz znany m.in. z cyklu programów medycznych TVN, TVN Style.

Agencja HETMAN

Marek Cierniak, Marek Kabat

Agencja Hetman zajmuje się zagadnieniami związanymi z ochroną praw autorskich. Wykonujemy audyty legalności oprogramowania komputerowego zakończone Certyfikatem Legalności wystawianym w imieniu wiodących producentów oprogramowania.Proponujemy również kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstw. Świadczenie usług z zakresu obróbki metalu.

Paweł Iwicki

UNITHERM Sp. j

Firma została założona w marcu 1992 r.  przez dr inż. Jerzego Iwickiego i mgr inż.  Andrzeja Piskałę. Zaczynaliśmy od sprzedaży, montażu i serwisu kotłowni grzewczych gazowych i olejowych, oraz instalacji z nimi związanych. Uczyliśmy się sprawnego zarządzania. Szkoliliśmy kadrę, także za granicą. Uczyliśmy solidnej pracy, słowności i  punktualności.

Krzysztof Januszek

Eco Synergy Sp. z o.o.

U nas możesz poznać i dopasować dla siebie właściwe rozwiązanie z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) dla własnego domu / obiektu łącznie z wentylacją. Wykorzystuj i eksploruj naturalne źródła energii (pompy ciepła, kolektory słoneczne, fotoogniwa) w celu osiągnięcia niezależności energetycznej, obniżenia rachunków za ogrzewanie i prąd, czy też zwyczajnie poprawy komfortu i jakości życia w zgodzie z naturalnym środowiskiem. Oferujemy rozwiązania „pod klucz”: od analizy potrzeb i możliwości, poprzez dobór z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, dotacje / finansowanie, dostawę z instalacją, po uruchomienie i serwisowanie instalacji.

Kamaro, budikom.net

Tomasz Tomanik

KAMARO Sp.J. –  jest firmą realizującą usługi budowlane od roku 1997 jako Generalny Wykonawca.  Wykonujemy nowe zadania inwestycyjne, ale przede wszystkim specjalizujemy się w  renowacji, konserwacji i adaptacji architektury oraz obiektów zabytkowych.

Budikom.net – Z budikom.net możesz całkowicie skupić się na swojej działalności biznesowej, a przestać zajmować się informatyką.

Aleksandra Kampa

SeeDom Nieruchomości Aleksandra Kampa

Firma zajmującą się kompleksową obsługą Klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami tj. kupna, sprzedaży  i  wynajmu zarówno lokali mieszkalnych jak i lokali komercyjnych oraz obiektów i gruntów.  Zapewniamy pomoc w finansowaniu transakcji, ubezpieczeniu czy przeprowadzkach. Ponadto seeDOM  NIERUCHOMOŚCI uczestniczy wspólnie ze swoimi Partnerami  biznesowymi w przedsięwzięciach budowlanych realizujących od podstaw wszelkiego rodzaju obiekty komercyjne ( biurowce, markety itp.) oraz w aranżacjach powierzchni komercyjnych.

Kancelaria Prawnicza Koprowski Gąsior Gierzyńska & Partnerzy sc

Antoni Koprowski, Monika Gierzyńska

Obsługa prawna przedsiębiorstw, prawo nieruchomości.

 

Krzysztof Karżewicz

OtwARTa

OtwARTa to miejsce, w którym można zatrzymać się na dobry, lekki lunch, aromatyczną kawę, domowe desery i przetwory bazujące na ekologicznych składnikach. OtwARTa to nowy, wyjątkowy punkt na kulinarnej i kulturalnej mapie Trójmiasta. Zlokalizowana jest w samym centrum Gdańska Wrzeszcza, na terenie Garnizonu, miejsca z ponad 100 letnią tradycją, gdzie przeszłość łączy się z przyszłością. Stworzona by stać się miejscem spotkań rodzinnych, towarzyskich i biznesowych.

Tomasz Koszlak

WEB24

Agencja interaktywna Web24 za dynamikę rozwoju oraz innowację została wyróżniona nominacją do prestiżowej nagrody – „Pomorskiego Gryfa Gospodarczego” – przyznawanej przez wojewodę i marszałka województwa pomorskiego. W ramach agencji Web24 zrealizowano ponad 500 produkcji interaktywnych różnego stopnia skomplikowania wizerunkowego i technicznego. Agencja należy do grona najbardziej rozpoznawalnych firm branżowych w woj. pomorskim.

Robert Koślicki

E-GCS , Simaction , D&H

Artur Kowalczyk

RAMM Group

RAMM Group tworzy zespół ekspertów z dziedziny nieruchomości, finansów,rachunkowości i prawa.
Bogate doświadczenie zdobywane od 15 lat na rynku nieruchomości i finansów w całej Polsce czyni z nas solidnego partnera. Dbałość o szczegóły, staranny dobór kadry oraz precyzyjny wybór realizowanych projektów to cechy, za które cenią nas nasi Klienci.

Katarzyna Krajewska Turyczyn

KKT Studio/ Wysoka Szpilka

Maja Lubocka

Barbados Firma Gastronomiczna

Stale rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca kompleksowe usługi w branży gastronomicznej. Działalność firmy to: dwie restauracje, Restauracja Club Barbados w centrum Gdyni oraz Restauracja Club Barbados w centrum Gdańska, firma Barbados Catering, posiadająca zaplecze gastronomiczne, umożliwiające obsługę imprez do 1000 osób, uruchomiony niedawno, nowoczesny Browar Trójmiejski Lubrow, znajdujący się w gdańskiej restauracji Barbados.

Piotr Lubos

PUHP System II sp. z.o.o.

Tomasz Mach

"MACH" mieszkania, firma budowlana

Marken Systemy Antywirusowe

Od 1999 r. tj. od czasu powstania, Firma aktywnie działa w branży IT na terenie całego kraju. Zajmuje się dystrybucją oraz wdrażaniem produktów, związanych z najnowszymi technologiami w zakresie bezpieczeństwa i ochrony danych sieci komputerowych. W swojej ofercie posiada produkty, które otrzymały pozytywne opinie i certyfikaty w niezależnych testach prowadzonych przez laboratoria na całym świecie.

Specjaliści firmy Marken Systemy Antywirusowe posiadają duże doświadczenie związane z obsługą klientów indywidualnych, hurtowych oraz salonów sieci sklepów komputerowych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i zarazem jedynym przedstawicielem w Polsce firmy Bitdefender – producenta oprogramowania antywirusowego dla domu i firmy, który jest jednym z najskuteczniejszych rozwiązań na rynku.

MAN TRUCK&BUS POLSKA Sp. z o.o.

Arkadiusz Anczyński

Mennica Wrocławska – Grupa Goldenmark

Mennica Wrocławska to największy dealer złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Nasze oddziały zlokalizowane są w 13 polskich miastach: we Wrocławiu, w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, Białymstoku, Opolu, Katowicach, Łodzi, Bydgoszczy, Rzeszowie i Kielcach. Dodatkowo ofertę firmy znaleźć można również w blisko 450 placówkach partnerskich. Jesteśmy jedynym podmiotem, który skutecznie sprzedaje złoto inwestycyjne w sieciach bankowych, takich jak Alior Bank, Deutsche Bank czy sieć Banków Spółdzielczych.

Dariusz Młynarski

Bemer

my3miasto.pl

Wojciech Kukuła

Portal istnieje na rynku trójmiejskim od ponad 3 lat. Głównie wspiera młody biznes (startupy) i kulturę. Odbiorcy to głównie ludzie młodzi – od 18-35 lat. Miesięcznie portal odwiedzany jest przez ok. 60 tys. Czytelników. FB – ponad 9 tys. fanów. Wyróżnia się wysoką jakością materiałów oraz innowacyjnym podejściem do modelu biznesowego.

Michał Nawrocki

Klinika Stomatologiczna Nawrocki Clinic

NOMA

Jerzy Kułakowski

Firma Noma już od 1995 roku zajmuje się importem i dystrybucją doskonałych jakościowo win pochodzących z wyłącznie najlepszych winnic Italii. Nasza latami niezmienna fascynacja winem włoskim wynika z przekonania, że nikt inny jak właśnie Włosi potrafią zaoferować nieprawdopodobnie wielką różnorodność aromatów i smaków. Naszych win nie można kupić w sklepach, co jest ważnym i dodatkowym atutem przy wyborze ich na prezenty. Są znane i cenione wśród bywalców renomowanych restauracji na terenie kraju. Pomiędzy winnicą, jej właścicielem a nami nie ma żadnych pośredników co sprawia, że wina oferujemy po bardzo przystępnych cenach. Noma dostarcza również wina na bankiety i imprezy okolicznościowe.

Łukasz Olechnowicz, Michał Mysiak

Volanto

Marcin Ostrowski

Grupa MARTOS - Doradcy w Biznesie

Magdalena Pawłowska

Insource Marketing & PR Agency

Pepper House Biuro Nieruchomości

Piotr Zwoliński

Pepper House jest nowoczesnym i kompleksowym biurem nieruchomości założonym przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości i finansów. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a także ich zakup oraz sprzedaż na własny rachunek.

Perfect Nieruchomości

Alina Jakubek-Nylec

Grupa profesjonalnych, zaangażowanych i kreatywnych agentów połączonych  misją świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie kompleksowej obsługi klienta na rynku nieruchomości. Nasi agenci pomagają swoim klientom poprzez reprezentowanie ich interesów przy przeprowadzaniu przez często żmudny i   skomplikowany proces sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości. Podejmują proaktywne działania w celu wypromowania nieruchomości na rynku  pozostając z klientem w stałym kontakcie, informując go o podjętych działaniach i efektach swojej pracy.

Michał Peszek, Robert Ostrowski

Adrenaline Gym

Paulina Próchnicka

Dolce Vita Instytut Piękna Gdynia, Dolce Vita Beauty Box Sopot, Eligo Pologne (Wybieram Polskę)

Dolce Vita Instytut Piękna Gdynia, Dolce Vita Beauty Box Sopot – są to miejsca, gdzie klasa i elegancja spotykają się z wysoką jakością usług i miłą atmosferą, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Proponujemy cały szereg zabiegów, które spowodują, że każdy poczuje się wyjątkowym i pięknym.

Eligo Pologne (Wybieram Polskę)  to firma Consultingowa dedykowana Francuzom pragnącym prowadzić swój biznes w Polsce.

Paweł Przybyłowski

Kancelaria Adwokacka adwokat Paweł Przybyłowski

Celem kancelarii jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej obsługi prawnej  podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

Rafał Pudyszak

Asesoria

Doradztwo personalne i szkoleniowe

Rocket Studio

Małgorzata Kral

W Rocket Studio zajmujemy się doradztwem, analizą i projektowaniem oraz prowadzeniem projektów IT. Od 2011 roku dumnie wspieramy mały i duży biznes w realizacji przedsięwzięć IT. Niezależnie od dostawców oprogramowania pomagamy w przygotowaniu i prowadzeniu projektów IT. Dla naszych klientów osiągamy cele biznesowe, obniżamy koszty projektów i zwiększamy szansę ich powodzenia. O naszych kompetencjach świadczą referencje zadowolonych klietnów oraz liczne certyfikaty naszych Project Managerów.

Maciej Rodzewicz

Kancelaria Doradcza MR24

„Aby inwestować nie trzeba pieniędzy, wystarczy pomoc ekspertów”.
Jesteśmy firmą świadczącą szeroki wachlarz usług z zakresu finansów, ubezpieczeń, pośrednictwa kredytowego, księgowości oraz obrotu nieruchomościami. Prowadzimy także doradztwo finansowe i prawne. Przywiązujemy wielką wagę do jakości świadczonych usług oraz ciągłego pogłębiania wiedzy. Naszym klientom proponujemy najlepsze, sprawdzone rozwiązania, które sami stosujemy.

Robert Roszczyniała

Komornik Sądowy

Stacja Deluxe

Piotr Leśniewski

Stacja Deluxe to kultowe miejsce w Centrum Wrzeszcza z 10-letnim przebiegiem.
Miejsce spotkań, pysznej kuchni, napojów wysokooktanowych i dobrej muzyki.

Co czwartek nowa Karta Tygodnia. Każdego wieczoru, aż do północy miła atmosfera i przyjemna muzyka, w weekendy imprezy w towarzystwie cenionych Dj’ów.

Marcin Rydzkowski

Firma NOTARIUSZE WIESŁAWA RYDZKOWSKA I MARCIN RYDZKOWSKI SPÓŁKA PARTNERSKA

Krzysztof Sigel

Pure Health and Fitness

Bartosz Siermiński

New Key

Zajmuje się świadczeniem usług szkoleniowych i coachingu m.in. Assesment i Development Center oraz doradztwa z zakresu finansowania inwestycji zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. W naszej ofercie znajduje się szereg działań, które realizujemy w oparciu o zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

Robert Spychalski

Europejski Fundusz Leasingowy

Monika Staniecka

Evoniqua

Doradca wizerunku biznesowego, szkoleniowiec z zakresu Dress Code, psychologii kolorów, savoir-vivre biznesowego. Współpracuje z fotografami, coachami, doradcami kariery. Prowadzi szkolenia dla firm prywatnych i instytucji państwowych.

Piotr Staniecki

Stanieccy/ Feng Shui

Andrzej Stankiewicz

Kancelaria Radców Prawnych Stankiewicz, Własów i Partnerzy

Leszek Stefaniak

Bankowość

Przemysław Strzelec

Slimbar

Secretariat

Zainspirowani piękną historią rekordzisty – wyjątkowego konia o imieniu
Secretariat, powołaliśmy na sopockim Hipodromie do życia restaurację oraz sąsiadującą z nią salę eventową.
Każdego dnia odczuwamy pragnienie, by jak nasz patron – odnosić wyłącznie zwycięstwa!

Marcin Szczerbicki

Car Selection

Jarosław Szydłak

Bankowość

Tawerna Nadmorska

Adam Mierosławki, Andrzej Pytlak, Paweł Wilkicki

Techbase Group sp. z.o.o

Małgorzata Dębogórska

Dostarcza proste w obsłudze, gotowe rozwiązania dla automatyki przemysłowej, telemetrii, zdalnego dostępu oraz ich integracji z systemami IT. Dzięki innowacyjnemu podejściu, opierającemu się na wykorzystaniu otwartych, standardowych technologii oraz łatwych w obsłudze i tanich w utrzymaniu produktach – firma zdobyła zaufanie klientów na całym świecie.

Techinwest Sp. z o.o.

Arkadiusz Skolimowski

Od 2006 roku jest jednym z liderów na rynku dostaw zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla firm z branży obróbki plastycznej blachy. Na rynek wprowadzamy własnej produkcji maszyny, jak również zajmujemy się sprzedażą maszyn innych producentów. Do każdego projektu podchodzimy kompleksowo. Począwszy od analizy potrzeb klienta, dopasowania maszyny do jego oczekiwań, poprzez wykonawstwo, dostawę, aż po świadczenie usług serwisowych i pogwarancyjnych.

 

Telem

Tomasz Lemański, Kamila Lemańska

TELEM jest jednym z pierwszych i najszybciej rozwijających się Partnerów sieci PLAY. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży telekomunikacyjnej założycieli i współpracowników firmy ,oraz rozbudowanej sieci Agencyjnej – Doradców Biznesowych  Firma TELEM daje gwarancję najwyższej jakości obsługi Klientów Biznesowych a także satysfakcji ze współpracy.

Jakub Tersa

Jakub Tersa Kancelaria radcy prawnego

Villa Antonina

Katarzyna Dowgiałło-Edel

WB Team

Waldemar Bryłka

Jesteśmy grupą ekspertów wspierającą procesy zarządzania w firmie. Nasza wiedza i doświadczenie poparte jest sukcesami w zarządzaniu zarówno w dużych korporacjach jak również w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. WB Team to specjaliści z dziedziny zarządzania gospodarczego, prawa, ekonomii i finansów, psychologii zarządzania oraz trenerzy biznesu.

Marcin Wiecki

Bankowość

Dyrektor Regionalny w Banku Millennium S.A. odpowiadający za segment bankowości korporacyjnej. Z finansami i bankowością związany od 1995 r.

Hotel SPA Wieniawa

Elżbieta Pohl-Duczmal

Hotel SPA Wieniawa to zespół pałacowo-dworski w okolicach Trójmiasta. Dla gości udostępniamy 31 stylowo i komfortowo urządzonych pokoi. Dodatkowym atutem Hotelu jest 4,5 hektarowy piękny zabytkowy park.
Hotel SPA Wieniawa położony jest zaledwie 18 km od atrakcji turystycznych Półwyspu helskiego i około 20km od centrum Gdyni. Kompleks Wieniawa to również części sportowo-rekreacyjna (basen kryty, sauny, korty tenisowe, boiska sportowe, squash, symulator golfa Full Swing e6, minigolf). Jako jedyny obiekt w Trójmieście oferujemy zabiegi odprężająco-oczyszczające w tradycyjnej łaźni tureckiej Hammam – Polecamy Państwu bogaty wachlarz masaży oraz zabiegów kosmetycznych.

Marta Woźny-Tomczak

Personia

Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową. Od 2008r. oferujemy szkolenia (sprzedażowe, menedżerskie, interpersonalne), rekrutacje (poprzez direct search/headhunting i ogłoszenie), coaching, diagnozę potencjału. O naszej pracy poświadczają wysokie wyniki i różnorodni Klienci z Polski i całego świata – z branży np. budowlanej, produkcyjnej, technicznej, usługowej, finansowej i innej.

XO Corporation

Jesteśmy agencją konsultingową specjalizującą się w rozwoju stosunków międzynarodowych w różnych obszarach biznesu. Nasza firma ma wielkie możliwości w nawiązywaniu kontaktów biznesowych pomiędzy różnymi krajami. Współpracujemy bezpośrednio zarówno ze środowiskiem biznesu, jak i Izbami Handlowymi w danych krajach, a także organami władz.
Ponadto mamy Usługi hotelowe (Oliwa Park apartments) oraz fotograficzne (XO foto).

XLE Sp. z o.o. – Systemy Informatyczne

Każdy ma inne potrzeby – rozumiemy to i do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dwadzieścia lat doświadczenia we wdrażaniu systemów informatycznych pozwala nam nie tylko zaspakajać te potrzeby, ale też proponować rozwiązania usprawniające procesy w Twojej firmie, a Tobie osiągnąć wymierne korzyści z wdrożenia systemu informatycznego i współpracy z nami. Mamy doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP (Comarch ERP Optima/Klasyka/XL, enova) i potrafimy dopasować je do Twoich indywidualnych potrzeb przez modyfikację standardowych funkcjonalności, tworzenie raportów i wydruków, programowanie dodatków, importów i interfejsów.

Tomasz Zabrocki

GlobalECO

Zarządzanie zużyciem energii elektrycznej, gazu i paliw płynnych oraz inwestycji w OZE (odnawialne źródła energii).

Ryszard Zając

ArtVein & Babiana

Instytut Babiana. Kosmetologia. Medycyna Estetyczna.

Przemysław Zakrzewski

Biuro Turystyczne "Visitours"

Turystyka Aktywna – Imprezy i wyjazdy turystyczne zorganizowane i indywidualne.

Maciej Zieliński

Gdański Instytut Rozwoju

Organizujemy szkolenia, warsztaty i kursy stawiające na rozwój osobisty i umiejętności interpersonalne. Oferujemy coaching indywidualny, life coaching, diet coaching oraz kid coaching. Zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy także na spotkania edukacyjne, warsztaty twórcze i innowacyjne konferencje.

Maciej Zieniuk

PROMETEUSZ - Biuro Pomocy Powypadkowej

Gwarantujemy profesjonalną i skuteczną pomoc prawną w zakresie uzyskania jak najwyższego odszkodowania w formie rekompensaty za doznaną szkodę osobową w wypadku komunikacyjnym (jako kierowca, pasażer, pieszy), przy pracy, wskutek nieszczęśliwego wypadku, a także błędu medycznego.  Dbamy o partykularne interesy klienta zapewniając kompleksową obsługę począwszy od szkód w pojazdach, poprzez sprawy związane ze stratami materialnymi, aż do roszczeń osobowych związanych ze śmiercią osoby bliskiej.

Ireneusz Ziomkowski

net2 sp. z.o.o.

Sebastian Życzkowski

Amber Finance Sp. z o.o.

Doradztwo w zakresie kompleksowego finansowania inwestycji. Głównym przedmiotem jest pozyskiwanie finansowania w formie leasingu.

PAKIET CZŁONKOWSKI

Każdemu CZŁONKOWI ZWYCZAJNEMU, wstępującemu w Klubie jako osoba fizyczna lub podmiot  przysługuje PAKIET CZŁONKOWSKI, na który składają się między innymi:

Karta

 • bezpłatne uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach członków i sympatyków PKB: „Śniadania Pomorskie z PKB”, „Czwartkowe Wieczory z PKB” oraz innych warsztatach organizowanych przez Stowarzyszenie;
 • zestaw wizytówek Klubowych;
 • możliwość posługiwania się tytułem „Członek Pomorskiego Klubu Biznesu” w kontaktach krajowych i zagranicznych;
 • możliwość opublikowania artykułu eksperckiego w wybranych czasopismach;
 • możliwość otrzymania rekomendacji rynkowej udzielonej przez Pomorski Klub Biznesu;
 • możliwość używania znaku PKB (wymagana pisemna zgoda Zarządu PKB) oraz informacji o przynależności do Stowarzyszenia we własnych materiałach informacyjnych i reklamowych;
 • prezentacja sylwetki członka Klubu w internetowym serwisie PKB;
 • udostępnianie informacji z informacji z Banku Danych PKB;
 • możliwość korzystania oferty firm uczestniczących w „Systemie Rabatów PKB”;

SYSTEM RABATÓW W PKB:

 • 50% – NAI Estate Fellows Pomorze Maciej Przybyłowski- pośrednictwo nieruchomości
 • 50% – Pegaz Group – Wynajęcie Sali szkoleniowej 2 razy w roku (www.salaszkoleniowasopot.pl) oraz bezpłatne konsultacje w ramach pozyskiwania Funduszy Unijnych w ramach projektów inwestycyjnych i szkoleniowych
 • 50% – seeDOM Nieruchomości Aleksandra Kampa – pośrednictwo nieruchomości
 • 10% – seeDOM Nieruchomości Aleksandra Kampa – budownictwo i aranżacja wnętrz
 • 30% – my3miasto.pl – zamieszczanie reklam (banerów), artykułów sponsorowanych, wizytówek multimedialnych, produkcji i realizacji spotów reklamowych oraz innych materiałów wideo w zależności od potrzeb klienta
 • 20% – Alte Media –  szkolenia z zakresu marketingu internetowego, możliwość konsultacji z Certyfikowanymi Specjalistami Google
 • 20% – Gdański Instytut Rozwoju – Wszystkie dostępne usługi (szkolenia, kursy, szkolenia, coaching)
 • 20% – Usługi prawne – Kancelaria Prawnicza Koprowski Gąsior Gierzyńska & Partnerzy Sc
 • 15% – Hotel Rezydent – Usługi Gastronomiczne z regularnej oferty restauracji „Pasjami” oraz „Cafe Resto”  (*nie dotyczy „niedzielnych bufetów rodzinnych” oraz innych ofert promocyjnych)
 • 15% – Srebrny Dzwon – hotelarstwo, gastronomia
 • 15% – Skarbnica Win – Import/Dystrybucja Win ( z wyłączeniem Win Kolekcjonerskich)
 • 15% – LePetit SPA
 • 10% – Dolce Vita Instytut Piękna – usługi kosmetyczne i fryzjerskie
 • 10% – Grupa Szydłowski – Ferber Cafe Gdańsk, Sopot
 • 10% – Grupa Szydłowski – Hotel Szydłowski
 • 10% – Baramundi Jurata
 • 10% – Spameed Profesjonalna Klinika Zdrowia i Urody – usługi kosmetyczne, masaże, fizjoterapia, hydroterapia, mezoterapia, lifting bezinwazyjny, makijaż permanentny (rabat nie dotyczy usług dermatologii i dermatologii estetycznej)
 • 10% – Restauracja Barbados – gastronomia
 • 10% – Dolio Vini – na każde wino, akcesoria oraz delikatesy
 • 10% – Kancelaria Radców Prawnych Skrzypkowska & Zabieglik s.c. – Obsługa prawna
 • 10% – BSI Group Polska Sp. z o.o. – Certyfikacja ISO, Szkolenia ISO
 • 99% upustu – GlobalECO sp. z o.o. – od prowizji za realizację usługi „Redukcji kosztów energii elektrycznej” dla domu właściciela firmy, która podpisze z nami umowę na ta sama usługę
 • 25% upustu – GlobalECO sp. z o.o. – od prowizji za realizację usługi „Redukcji kosztów energii elektrycznej” dla firmy
 • 10% upustu – GlobalECO sp. z o.o. – wynajem sali szkoleniowej w Gdyni (różne wielkości)
 • Bezpłatna konsultacja – GROINVEST Sp. z o.o. –  w celu określenia możliwości pozyskania kapitału lub partnera finansowego, wstępna wycena wartości przedsiębiorstwa i określenie możliwości jego sprzedaży lub możliwości rozwoju poprzez fuzje i przejęcia i pozyskanie finansowania tych transakcji.

 

ZASADY CZŁONKOSTWA

 • Po przyjęciu nowego członka do Klubu decyduje Zarząd uchwałą podjętą większością głosów przy obecności, co najmniej połowy członków Zarządu, w głosowaniu jawnym.
 • Kandydat na członka Klubu składa Zarządowi deklarację członkowską, w której zobowiązuje się do przestrzegania postanowień Statutu, regulaminów i uchwał Klubu.
 • Złożenie deklaracji członkowskiej nie jest jednoznaczne z nabyciem członkostwa w Klubie. Zalecana jest rekomendacja co najmniej dwóch członków zwyczajnych lub jednego członka Zarządu popierająca kandydaturę.
 • Godność członka honorowego nadaje Walne Zgromadzenie Członków Klubu na wniosek Zarządu, uchwałą podjętą, przez co najmniej 2/3 głosów w obecności nie mniej niż połowy ogólnej liczby osób uprawnionych do głosowania.
 • Zarząd ma prawo odmówić przyjęcia kandydata w poczet członków bez podania przyczyn.

PRAWA CZŁONKA

 • Czynnego i biernego prawa wyborczego do władz Klubu (Na każdego Członka przypada jeden głos, o ile Statut nie stanowi inaczej, w sprawach dotyczących zmiany Statutu oraz wyboru do władz Klubu na każdego Członka przypada ilość głosów odpowiadająca jego stażowi w Klubie wyrażonemu w pełnych latach liczonych od dnia powstania członkostwa. Członkowi o stażu krótszym niż rok przysługuje prawo do jednego głosu).
 • Inicjowania i uczestniczenia w zebraniach, odczytach, konferencjach, sympozjach, i innych, organizowanych przez władze Klubu.
 • Zgłaszania opinii, wniosków i postulatów pod adresem władz Klubu.
 • Zabierania głosów i przedkładania postulatów w sprawach dotyczących Klubu.
 • Posługiwania się tytułem „Członek Pomorskiego Klubu Biznesu” w kontaktach krajowych i zagranicznych.
 • Korzystania z urządzeń, świadczeń, atrybutów i pomocy Klubowej.
 • Rekomendacji rynkowej udzielonej przez Pomorski Klub Biznesu.
 • Zamieszczania logo PKB we własnych materiałach firmowych, po uprzednim uzyskaniu pisemnej zgody Zarządu Klubu.
 • Zamieszczania swojego logo firmowego w wybranych publikacjach Klubu.
 • Posiadania reklamy w serwisie internetowym Klubu, zgodnie z zapisami regulaminu.

OBOWIĄZKI CZŁONKA

 • Przestrzegania zasad Kodeksu Honorowego i Etycznego Członka Klubu oraz statutu, regulaminów i uchwał władz Klubu.
 • Aktywnego uczestniczenia i pomocy w pracach i realizacji celów Klubu.
  Regularnego opłacania składek.
 • Nowo przyjęci członkowie opłacają składkę najpóźniej w ciągu 30 dni od daty potwierdzenia przyjęcia do klubu,
  pozostali członkowie opłacają składkę na kolejny rok najpóźniej do 30 marca.
 • Budowania prestiżu i obrony dobrego imienia Klubu.
 • Obrony dobrego imienia Klubu.
 • Bieżącego uaktualniania danych o swojej firmie, m.in. na serwisie Klubu.
 • Członek wspierający i honorowy, z wyjątkiem czynnego i biernego prawa wyborczego, posiada wszelkie prawa określone w punkcie 1.
 • Członek zwyczajny w okresie, kiedy nie ma uregulowanych składek członkowskich może zostać zawieszony z czynnego i biernego prawa wyborczego.
 • Członek wspierający i honorowy ma prawo brać udział z głosem doradczym w statutowych władzach Klubu bez prawa głosu stanowiącego.
 • Członek wspierający jest obowiązany do regularnego wywiązywania się z deklarowanych świadczeń oraz przestrzegania Statutu, regulaminów, uchwał władz Klubu.
 • Członek honorowy zwolniony jest z opłacania składek członkowskich oraz aktywnego uczestniczenia w pracach Stowarzyszenia.

SĄD POLUBOWNY

Sądownictwo polubowne jest jedną z alternatywnych, pozasądowych metod rozstrzygania sporów.

Do jego podstawowych zalet należy:

 • szybkość rozstrzygania spraw
 • niższe koszty niż w tradycyjnym postępowaniu sądowym
 • profesjonalizm sędziów
 • oraz zapewnienie płaszczyzny dalszej współpracy pomiędzy przedsiębiorcami.

Należy podkreślić, iż wyrok Stałego Sądu Polubownego może być podstawą egzekucji komorniczej w takim samym zakresie, jak wyrok sądu państwowego.

Stały Sąd Polubowny przy Pomorskim Klubie Biznesu działa na podstawie regulaminu przyjętego uchwałą Zarządu Pomorskiego Klubu Biznesu oraz kodeksu postępowania cywilnego.

Stały Sąd Polubowny powołany przy Pomorskim Klubie Biznesu zapewnia wysoką jakość merytoryczną orzeczeń oraz  sprawny przebieg postępowania, dzięki temu, iż w skład kolegiów orzekających wchodzą zarówno profesjonaliści znający realia prowadzenia działalności gospodarczej, jak i prawnicy  zapewniający poprawność formalną i merytoryczną wydawanych orzeczeń.

Zachęcamy  do skorzystania z usług  Stałego Sądu Polubownego, poprzez zamieszczenie klauzuli arbitrażowej w umowach zawieranych między kontrahentami lub poprzez oddanie pod rozstrzygnięcie już powstałego sporu.
Uprawnieni do skorzystania z usług Stałego Sądu Polubownego są zarówno członkowie Pomorskiego Klubu Biznesu, jak i osoby nie posiadające tego statusu, jednakże członkom przysługuje przywilej ponoszenia obniżonych opłat sądowych.

Poniżej znajdziecie Państwo:

 • Regulamin Stałego Sądu Polubownego przy Pomorskim Klubie Biznesu (aktywny link do pliku pdf)
 • Regulamin opłat Stałego Sądu Polubownego przy Pomorskim Klubie Biznesu (aktywny link do pliku pdf)
 • Wzór klauzuli arbitrażowej  do umieszczenia w umowach zawieranych przez przedsiębiorców (aktywny link do pliku word)